Pazartesi, Eylül 07, 2009

Başımız Sağolsun

"Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol Okulu öğrencilerinden Ali Duran Örnek, antrenman sırasında geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede vefat etti", haberini aldım sabah. Küçücük bir beden antreman sahasında yere yığılmış..

Kulüpten yapılan açıklamaya göre bu küçük kardeşimiz Cumartesi yapılan antreman sırasında aniden rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmış. Ne yazık ki kaldırıldığı hastanede de vefat etmiş..

Resmi sitedeki açıklamada şöyle denmiş;

"Yaz süresince Futbol Spor Okulu'nda öğrenimine devam eden Ali Duran Örnek çalışkanlığı, futbola olan tutkusu, ferdi yeteneğiyle, tüm eğitmenlerimizin kısa süre içersinde dikkatini çeken bir öğrencimizdi. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde, Futbol Spor Okullarında Futbol eğitimi gören tüm öğrencilerimiz gibi Ali Duran Örnek'in de doktor raporu, ailesinin futbol eğitimini kulübümüzde sürdürmesine muvafakat eden belgeleri başvuru dosyasında mevcuttur."

Ali Duran kardeşimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve arkadaşlarına da başsağlığı dilerim..

not: Ultraslan'ın sitesinde de başsağlığı mesajı var. Ezeli rakibimizin taraftar grubuna da teşekkür ederiz..
Bir de Hürriyet'teki haberin altına yorum yapan insan müsveddelerini ise Allah'a havale ediyorum. Küçük bir çocuğun ölümü üzerinden sidik yarıştıran tipler var..

1 comments:

Ozan dedi ki...

ne denir ki! çok üzücü, allah sabır versin ailesine