Perşembe, Eylül 24, 2009

55Lira.com


55Lira.com tamamen bağımsız bir internet sitesidir.

Tek derdimiz, tek amacımız Fenerbahçe tribünlerinin halktan koparılmasının önüne geçebilmektir.

Protestomuzun toplumun büyük bir kesimine ulaşabilmesi, ve hatta Fenerbahçe yönetiminin sesimizi duyabilmesi için vereceğiniz desteğin önemi çok büyük olacaktır. MSN, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerindeki arkadaşlarınıza sitemizden bahsederek; blogunuzda sitemizi duyurarak, üye olduğunuz topluluk forumlarında sitemize yer vererek bize destek olabilirsiniz.

Blogunuzda ya da sitenizde yazmış olduğunuz yazıları lütfen bizimle paylaşınız. Destek veren siteler, bu sayfa altında listelenecektir.

55Lira.com için banner görselleri tasarlayarak bize yardımcı olabilirsiniz. Tasarladığınız görsellerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Farklı destek yöntemleri için lütfen iletişim sayfamızı kullanın.

Biz Fenerbahçeliyiz! Bizden çok adam çıkar!

5 comments:

sampi dedi ki...

Haklisin da bu protestoyu yapan insanlar arasinda Mehmet Topuz'u 9 m euro + emreciksin'e karsilik alirken "nasil koyduk, buyuklugu gosterdik" falan diye sevinenler yok mu (buna sen dahil degilsin, yanlis anlama)?

Tutarsizlik var anlaminda soyluyorum, laf sokmak degil derdim. Degirmenin suyu bir yerden gelmek zorunda, onun icin Tabata'ya verdigimiz para dellendiriyor beni mesela.

yiğit yılmaz dedi ki...

Blogumda destekliyorum .

kayser dedi ki...

en ucuz bileti 55lira yapan zihniyetin ebesine zıplayayım.
sampi, elmayla armutu aynı kefeye koymayalım. bazı salaklar öyle yaklaşıyor olaya diye, biz de salak salak takılacak değiliz. her tribünde en az iki farklı görüş hakimdir. bunu unutmamak gerek. nasıl koyduk diye bakan varsa olaya, onlara da ben koyayım.

Ortega dedi ki...

Orta Doğu, Balkanlar ve şimdilerde Rusya'nın en esrarcengiz abisi Kayser re(y)is blog açmış, haberimiz yok.

Kayser re(y)is, kendimizi keseriz :)

rahmandesouza dedi ki...

Bende blogumda destekliyorum