Salı, Temmuz 17, 2007

Hans Robben:"Kim Real'de oynamak istemez ki?"Florent Malouda malumunuz olduğu üzere Chelsea'ye transfer oldu. Bu hadiseyle birlikte Robben'in forma şansının iyice azaldığını iddia etmekte Ada basını. (Ulan Robben gibi adam kesilir mi takımdan? Tamam, Malouda sağlam topçudur, geçen sene Fransa Liginin en kral topçusu seçilmiş olabilir ama Robben bu..boru mu be!)

İşte vaziyet böyle olunca, Robben'in adı Real'le anılmaya başlandı. Zaten kendisi de bu transferi çok istediğini belirtmiş. Bakalım, bekliyoruz güzel haberlerini. Robben'i Real formasıyla izlemek süper olur vallahi.

Ayrıca, Robben'in, menajeri ve aynı zamanda babası olan Hans Robben İngiltere'de yayın yapan The Sun Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Real Madrid, Chelsea'ye oğlum için teklif götürdüğünü biliyorum. Real Madrid dünyanın en büyük kulüplerinden biridir. Kim Real Madrid'de oynamak istemez ki? Oğlum da, Şampiyonlar Ligi'ni kazanabilecek bir kulüpte oynamak istiyor. Real Madrid'de bunlardan birisi" demiş. Doğru ya, kim Real'de oynamak istemez ki?


* gel gündüzle gece olalım.
gel gökyüzünde yıldız olalım.
seninle mutlu yarınlara koşalım
gel beraber Madrid'e kaçalım...